Pár věcí, které nesnáším.

8. dubna 2014 v 12:00 |  Pár věcí.
Takže jsem se rozhodla, že každé druhé úterý budu dávat článkem s tématem "Pár věcí". A protože máme dneska ředitelské volno, tak to píšu už teď :)

1. Kožešinové farmy a týrání zvířat

Jednou jsem měla psát na mém bývalém asku názor na týrání zvířat. Rozepsala jsem se hodně a dala tam pár videíí. Pak mi kámoška poslala odkaz na dokument, kolik způsobů týrání je. Já se na to dívala půl hodiny! Mělo to dvě hodiny, ale já vydržela jen půl hodiny! Bylo to fakt hrozné. Dokážu se dívat na všelico, ale na toto fakt nejsem. Já vím, že to píšu všude, ale prostě to nesnáším. Ke zvířatům mám svůj určitý vztah a nedala bych je nikomu <3 Když se mě někdo zeptá, co nesnáším, tak musím na první místo dát kožešinové farmy a různé druhy týrání zvířat. Fakt bych jela do českých měst, kde jsou ty farmy, dala bych tam bombu a propustila všechny zvířata. Jednou sem viděla malého cikána, jak zabil palicí malé bezbranné ptáče. Já mu nadala. Já bych byla schopná jít a říct, před celou ČR i před celý svět, co si o tom myslíma co bych udělala s lidmi, kteří týrají zvířata.

2. Spolužáky.

Mí spolužáci jsou fakt hrozní >.< Pořád se někomu za něco posmívají, co viděli na netum nebo nějakou hláškou. Třeba mé spolužačce >.< Proč si svoje názory nestrčíte do prdele a radši se učíte, aby jste nepropadli? Nejlepší je nevšímat si jich, ale tak to máte tak. Jim to nevadí. Hlavně, že to řekli a pobavili své kamarádíčky.
Když se podívám na jednoho spolužáka v hodině, začne na mě dělat ksichty a čeká, až se začnu smát. Myslí si, že je zajímavý. Vážně nejsi -.- Tím dokazuješ své IQ tykve. Nejhorší je, že on ve škole dělá problémy a doma je prej uplné zlatíčko. Ani nemluví.
Pak máme i spolužáky, kteří ti řeknou tak hnusné věci, že jim ani nevadí, že to třeba urazí, nebo mrzí. Škoda, že nejsme třída, kde se kluci normálně baví s holkama >.< Snad to bude na na SŠ lepší.

3. Mlaskání.

Nesnáším, když jím a někdo vedle mě mlaská. Když mu řeknu, ať toho mlaskání nechá, tak buď začne ještě víc schválně a nebo řekne, že nemlaská. A ještě debilnější je, když na chvilku přestane a pak zase začne!

4. Nevychované cikány.

Opravdu nesnáším, když jdu po městě a teď slyším "hej divej, jaká kunda ide." "Co cumíš ty pYčo?" "Mluvil někdo na tebe?" "Hej kočko, nemáš cigaretu?" Ohh shit >.< Připadá vám snad, že kouřím?
Máme tu fakt hrozně nevychované cikány. Minule (to mě fakt pobavilo) jsem stála na naší zahradě a malý brácha spolužáka (cca 6 let) na mě křičel "hej kokotko vypadni z tama". Aha.. Super.

5. Když jdu po městě a zakopnu.

Jdu si po městě a zakopnu. Začnu se sama sobě smát, ale když jdou okolo nějací puberťáci, tak asi těžko se nebudou smát. Jednou jsem šla do školy a před dveřama spadnu na schodech? Proč ne že? Naštěstí mě vidělo pár lidí a ti si toho myslím ani nevšimli. :D

Jaké věci nesnášíš ty?
Nesnášíš taky některé z věcí, co jsem napsala?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ang Ang | Web | 8. dubna 2014 v 12:20 | Reagovat

Já jsem schopná tolerovat a respektovat všechno krom lidí, co jsou netolerantní a neumí respektovat ostatní okolo sebe :D Každej názor se dá podat slušně a neurážlivě, na každou chybu se dá upozornit jemně. Neříkám, že se tím vždycky řídím, ale když už ne, tak se tím aspoň sama štvu :D

2 Ruby Ruby | Web | 10. dubna 2014 v 19:30 | Reagovat

:D :D Já nejsem zrovna vyjadřovací a odhodlaný člověk, a tak , když neřeknu svůj názor, sem na sebe naštvaná a dusím to v sobě! :D

3 Kelíns Kelíns | E-mail | Web | 11. dubna 2014 v 20:05 | Reagovat

Poslední bod mě dostal :-D. Mně se jednou stalo, že jsem zakopla a spadla přímo ksichtem přímo do bláta. Můj pád sice nikdo neviděl, ale na můj blátivej ksicht udiveně koukali všichni v autobuse!
A to mlaskání naopak naprosto miluju. Mlaskám v jednom kuse, strašně mě to baví. :-D

4 Nicky. Nicky. | Web | 11. dubna 2014 v 21:21 | Reagovat

Jseš skoro jako já! Všechno to nesnáším taky, včetně toho zakopnutí :D Jsem ten typ člověka, kterej ať už jde kamkoliv, všude ostuda i když už jen, že si někde rozbiju čumák :D -_-

5 Ruby Ruby | Web | 11. dubna 2014 v 22:29 | Reagovat

[3]: Mělas říct, ať nečumí, že máš na sobě denní pleťovou masku do autobusů ! :D No já myslím taky někdy mlasknu, ale tak zase to si člověk neuvědomuje, že mlaská :D Jednou sem za to nadala kámošce a ta mi pak nadala, ať nemlaskám, že sem jí za to sama nadala! :D

[4]: Tak to je dobré vědět! :D Já zase vždycky něco řeknu a všichni na mě čumí. :D Nejlepší je, když si myslím, že je to docela vtipné a ti blbci na mě hledí, jak něco -.-' :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama