Březen 2014

Pár věcí, které bych chtěla umět.

25. března 2014 v 18:10 Pár věcí.
Nechala jsem se inspirovat asi 2-4 článkama, když jsem procházela blogy, a tak mě napadlo, že bych mohla i já sepsat pár věcí, které bych chtěla umět. Napadl mě i článek Pár věcí, které bych chtěla mít. To si nechám na později :)

1. Umět se vyjadřovat a nebýt nervózní.

Třeba ve škole. Učitel vyvolává spolužáky a já všechno vím, ale když se zeptá mě, tak se k tomu neumím vyjádřit. To mě strašně štve. Já odpověď třeba znám, ale bojím se, že to bude špatně, tak radši neodpovím.
Nebo když jdu k tabuli, tak se nutím co nejvíc být nervózní. Toho bych se chtěla zbavit.

2. Umět vařit.

Něco základního zvládnu, ale chtěla bych toho umět víc. Třeb bych někdy mohla i něco uvařit doma jako překvápko. Neříkám, že bych chtěla umět vařit jako Babica, nebo takoví ti šéfkuchaři, ale pár omáček, buchet, zákusků, polévek aj. by se najít mohlo.

3. Umět hrát na piano.

Ten zvuk piána ! :3 Tak strašně přitahující zvuk ! Ale jen to poslouchat ? Achjoo... Co takhle naučit se na to hrát a pak si hrát jen tak pro sebe a odříznout se od světa? To by bylo něco úžasné! Jenže když člověk nemá trpělivost učit se něco dlouho, tak to jde pak těžce. Já bych potřebovala to už umět a jen sednout a hrát.

4. Jezdit na snowboardu.

Když jsem se občas dívala na olympiádu, tak se mně strašně zalíbil snowboard (Eva Samková). Vypadá to tak strašně jednodušše, ale určitě to jednoduché není. Občas přemýšlím, jak by se mě líp jezdilo, jestli levou nohou napřed, nebo pravou. Aspoň něčemu se v té zimě věnovat. Nemám ráda sníh a radši v zimě nic nedělám. Mě to nevadí, že jsem líná. V létě se to změní.

5. Kreslit.

Baví mě sledovat, když spolužačka maluje (viz obrázek). A maluje pěkně! Já bych si taky chtěla kreslit jen tak pro nic, ale ještě abych uměla kreslit pěkně! Vždycky, kdy mě dostanu chuť kreslit, přestanu, protože si uvědomím, že kreslit neumím!

!! Welcome !!

23. března 2014 v 13:36
Tímhle článkem bych chtěla udělat takový úvod o čem bude zhruba tento blog a taky o sobě něco napsat.
Takže bych začala asi mnou. Jsem taková trochu stydlivá a uzavřená, takže doufám, že sem nedojde někdo, kdo mě osobně zná, protože mám kolem sebe lidi, kteří se smějí za každou volovinu např. spolužáci.
Blog jsem si založila, abych aspoň někde mohla prosazovat mé názory a naopak číst názory jiných. Baví mě vymýšlet různé články, horší je, když to musím číst před lidma.
Dokážu vydržet v jakékoliv společnosti. Samozřejmě kromě takových extrémů, kteří mě nevyhovují, to pak držím hubu a v hlavě si myslím své!
I hudbu dokážu poslouchat jakoukoliv. Nikomu se nesměju. Každému se líbí něco jiného ať už dechovka, nebo metal. Lidé si to neuvědomují. Mě to strašně štve, když vidím posmívat se někoho někomu za jeho styl hudby.
Jestli vás ještě něco zajímá, ptejte se ZDE .

Na blog se budu snažit chodit co nejčastěji a psát pravidelně články.
Doufám, že se mým čtenářům budou líbit mé názory a různé články :)
Budu se snažit číst co nejvíce jiných blogů.
Napadá mě spousta témat na články, a tak se budu snažit, aby nenastala doba, kdy nebudu mít žádný nápad :)
(Nevšímejte si toho menu, je to trochu křivě a mám chybu ve jméně blogu :) Má tam být world.)

Takže tímto oficiálně zahajuji začátek mého blogu (:D).

Zduř! :D

22. března 2014 v 10:53 | ...
Zdravím! :D
Nie, tohle není pravá adminka :D
Já jsem JJJessie z jjjessie.blog.cz a pomáhám admince z úpravama :D Možná se tu někdy zjevím :P
Adminka zatím nemá předzdívku, ale pokusím se ji z ní vytánout co nejdřív :D
Tento blog bude o... *přemýšlí* No asi o její fantazii a tak :D
*Přelítne očima text* Doprčic, musím psát méně vytlemené články! -.-
Nu co už :D
Fajn, došla mi fantazie :D
Každopádně navštěvujte oba blogy *dělá si reklamu* a zatím se mějte! :D
~JJJessie